24 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaPolityka krajowaPiSApplebaum nazwała szefa Kaczyńskiego debilem. Media PiS atakują żonę Sikorskiego

Applebaum nazwała szefa Kaczyńskiego debilem. Media PiS atakują żonę Sikorskiego

Prawda boli propagandzistów PiS.

Były redaktor naczelny Super Expressu Sławomir Jastrzębowski obecnie pracujący dla byłego rzecznika PiS Adama Hofmana skrytykował znaną polsko-amerykańską dziennikarkę Anne Applebaum.

Reklamy

Żona byłego szefa MSZ i marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego w swojej najnowszej książce ostro skrytykowała prezydenta USA Donalda Trumpa i polskiego Andrzeja Dudę.

„Jeśli ludzie są w stanie oddać głos na kogoś takiego jak Trump, który jest ewidentnie debilem, który nic nie rozumie, mówi sloganami na zmianę z hasłami rasistowskimi, lub Duda, który bredzi o Unii Europejskiej, wtedy trzeba zapytać, po pierwsze, czy demokracja jest możliwa, i po drugie, czy jest potrzebna?”.

„Pewien nowojorski przyjaciel powiedział o Trumpie, że jest dokładnie taki, jak od dzieciństwa uczono go, żeby nigdy nie był. Chamski dla kobiet, wulgarny, oszust i kłamca. Nawet jak się nienawidzi Hillary czy Komorowskiego, nie wiem, jak można zagłosować na Dudę czy Trumpa, bo to wbrew pojęciu szacunku”.

Obecny amerykański prezydent de facto rządzi w Polsce. A politycy PiS pozwalają traktować Polskę jakby była kolonią USA.

źródło: Twitter

Musisz o tym wiedzieć!