Prawda boli propagandzistów PiS.

Były redaktor naczelny Super Expressu Sławomir Jastrzębowski obecnie pracujący dla byłego rzecznika PiS Adama Hofmana skrytykował znaną polsko-amerykańską dziennikarkę Anne Applebaum.

Reklamy

Żona byłego szefa MSZ i marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego w swojej najnowszej książce ostro skrytykowała prezydenta USA Donalda Trumpa i polskiego Andrzeja Dudę.

„Jeśli ludzie są w stanie oddać głos na kogoś takiego jak Trump, który jest ewidentnie debilem, który nic nie rozumie, mówi sloganami na zmianę z hasłami rasistowskimi, lub Duda, który bredzi o Unii Europejskiej, wtedy trzeba zapytać, po pierwsze, czy demokracja jest możliwa, i po drugie, czy jest potrzebna?”.

„Pewien nowojorski przyjaciel powiedział o Trumpie, że jest dokładnie taki, jak od dzieciństwa uczono go, żeby nigdy nie był. Chamski dla kobiet, wulgarny, oszust i kłamca. Nawet jak się nienawidzi Hillary czy Komorowskiego, nie wiem, jak można zagłosować na Dudę czy Trumpa, bo to wbrew pojęciu szacunku”.

Obecny amerykański prezydent de facto rządzi w Polsce. A politycy PiS pozwalają traktować Polskę jakby była kolonią USA.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułWartość PKP Cargo spadła za czasów PiS o 84%. Czy Czesław Warsewicz wyleci ze stanowiska?
Następny artykułJest coraz gorzej! Polska na 63 miejscu rankingu wolności prasy