17 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaPolityka krajowaKonfederacjaGrzegorz Braun apeluje o ochronę Szumowskiego. „Chcemy zobaczyć go żywego i zdrowego...

Grzegorz Braun apeluje o ochronę Szumowskiego. „Chcemy zobaczyć go żywego i zdrowego – przed sądem”

Ex-minister zdrowia Łukasz Szumowski jest zakażony koronawirusem

Reklamy

– Poza ministrem zdrowia zakażone koronawirusem są trzy osoby z jego rodziny – dodatni wynik testu mają jego rodzice i najmłodsza córka. O zakażeniu pierwszy dowiedział się ojciec Łukasza Szumowskiego, u którego badanie na COVID-19 wykonano w szpitalu – podało wczoraj rmf24.pl.

Udostępniając artykuł na ten temat Grzegorz Braun, poseł Konfederacji, zaapelował do służb specjalnych. – Apeluję do Służb 3-literowych o zapewnienie ⁦@SzumowskiLukasz⁩ należytej ochrony – żeby w ramach zacierania śladów licznych przestępstw i nadużyć nie zrobił ktoś z niego ofiary-męczennika plandemii – napisał. – Chcemy zobaczyć go żywego i zdrowego – przed sądem – dodał poseł Konfederacji.

Przypomnijmy, że oprócz kontrowersyjnego lockdownu, Szumowski jako minister zdrowia odpowiada za szereg transakcji z czasów pandemii. Chodzi tu m.in. o zakup maseczek nienadających się do użycia oraz respiratorów od handlarza bronią.

Źródło: nczas.com, RMF FM, Twitter

Musisz o tym wiedzieć!