23 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpiniePolityka krajowaMarszałek Czarzasty musi uczyć ministra Kaletę. "Przystąpiliśmy do Unii Europejskiej nie tylko...

Marszałek Czarzasty musi uczyć ministra Kaletę. „Przystąpiliśmy do Unii Europejskiej nie tylko dla kasy”

Kaleta nie dał rady Czarzastemu

Reklamy

O wypowiedzi ambasador USA Georgette Mosbacher w sprawie listu ambasadorów dyskutowali w „Kropce nad i” w TVN24 przewodniczący SLD, wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty oraz wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta (Solidarna Polska).

Kaleta twierdził uporczywie, że „ideologia LGBT, jako tożsama z ideologią gender polega na tym, żeby poprzez dekonstrukcję płciowości człowieka i spowodowanie, że oderwiemy płciowość człowieka od natury ludzkiej, od różnic biologicznych, a tylko na podstawie konstruktów myślowych dojdzie do dekonstrukcji rodziny”. – To jest ideologia, która ma postulaty ideologiczne, polityczne, a nie naukowe – wskazywał.

Włodzimierz Czarzasty, jak zwykle zresztą, przekonywał rozmówcę o jego omylności. – Pani Mosbacher podpisała z innymi ambasadorami list, który was bardzo boli – zwrócił się do Kalety. – Ten list mówi o rzeczach uniwersalnych, oni mówią do rządu PiS-u tak: – prawa człowieka są uniwersalne i wszystkie osoby LGBT mają prawo w pełni z nich korzystać i że jest to kwestia, którą wszyscy powinniśmy wspierać – kontynuował.

– Przystąpiliśmy do Unii Europejskiej nie tylko dla kasy, nie tylko dla hajsu, tylko przystąpiliśmy, bo Unia Europejska to jest system wartości, cywilizacji, również wartości chrześcijańskiej – zwracał uwagę wicemarszałek Sejmu.

Źródło: tvn24.pl

Musisz o tym wiedzieć!