Cezary Gmyzie, Piotrze Nisztorze, Witoldzie Gadowski, Wojciechu Wybranowski, Łukaszu Pawelski. Jest mi bardzo żal Pawła Mitera. Doskonale rozumiem, że teraz po zatrzymaniu przeżywa najtrudniejsze chwile swojego życia. Znam to uczucie krzywdy i olbrzymiej niesprawiedliwości, straszną bezsilność.

Dokładnie w takiej samej sytuacji byłem od 24 stycznia 2018 r. Nisztor w porozumieniu z przestępcami pomawiał mnie publicznie o kradzież pieniędzy z funduszu operacyjnego CBA. W porozumieniu z nim Witold Gadowski opowiadając dyrdymały o tym jak otrzymywałem pieniądze z CBA.

Reklamy

Dokleiliście mnie do tzw. gangu „przebierańców” (osób podających się za funkcjonariuszy tajnych służb) i teraz po wyjaśnieniu w różnych materiałach dostępnych opinii publicznej jak wyglądacie?

Kto okradł fundusz operacyjny CBA? Czy należałem do gangu „przebierańców”?

Podobnie będzie kiedyś z Pawłem Miterem! Dręczycie ludzi, na siłę chcecie wsadzić do więzienia. W moim wypadku posłużono się antysemityzmem, wypominając pochodzenie żydowskie.

W wypadku Pawła Mitera stygmatyzowaliście go jego orientacją homoseksualną.

Dostawaliście orgazmu opisując w internecie bzdury co spotka Pawła w więzieniu. Roztaczaliście wizję upodleń i gwałtów.

Teraz, po zatrzymaniu Pawła, wasze zbydlęcenie osiąga jakieś apogeum, prześciganie się w szczuciu, judzeniu, ohydnym zacieraniu spoconych z emocji łapek.

Czy wy naprawdę jesteście pewni, że w Polsce się nic nie zmieni? Ż PiS będzie wiecznie u władzy? Najbardziej ohydne jest to że, niektórzy z was używają tej tragedii Pawła Mitera do dalszego popełniania przestępstw.

Nisztor fachowcu od szantażu, oferencie, zawerbowany przy moim udziale do CBA, Ty masz czelność atakować Pawła Mitera?

Łukaszu Pawelski, psim swędem uniknąłeś odsiadki za pobicie człowieka metalową rurą, na dodatek łamiąc sobie rękę, bo trafiłeś w nią przy okazji tłuczenia go w głowę.

Masz prawomocny wyrok i Ty wyjesz z uciechy na myśl, że Paweł Miter będzie cwelem. Piszesz te brudy będąc dumny z tego co robisz!

Zapomniałeś już jak zmoczyłeś spodnie, uciekając w panice przed Jankiem Pińskim do sklepu i wciskając się za ladę?

Jestem pewien, że już niedługo ta „noc” panująca w naszym kraju minie i część z was usiądziecie na ławach oskarżonych.

Módlcie się, żeby Paweł Miter przeżył wasze szczucie, bo jeszcze zostaniecie osądzeni nie tylko karnie ale i przez najsurowszego sędzię: opinię społeczną.

Płacą większości z was,  z naszych podatków, za permanentne ogłupianie społeczeństwa i kłamstwa. Kłamcie dalej, a nie szczujcie i judźcie.

Ja wam daje słowo honoru (obca dla was forma), że po zmianie władzy nie pozwolę was podobnie publicznie linczować (a niechybnie was to czeka).

Tomasz  Szwejgiert, autor jest zastępcą redaktora naczelnego portali Wiesci24.pl i sluzbyspecjalne.com.

Poprzedni artykułW końcu ustalili listę PiSowców przy korycie. Nie ma zaskoczeń
Następny artykułPrzed wyborami było bezpiecznie – tak mówił Morawiecki. A teraz rząd PiS wprowadza nowe obostrzenia