Stało się! Rusza Nowa Solidarność!

Wczoraj Rafał Trzaskowski zapowiedział inaugurację ruchu Nowa Solidarność. Ma się ona odbyć 17 października.

Reklamy

– Idziemy do przodu, 17 października nastąpi inauguracja, przedstawimy dokładny plan i scenariusz – poinformował w środę prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, zapowiadając inaugurację swego ruchu. Jak dodał, planowane jest, aby do ruchu można było zapisywać się już wcześniej – powiedział prezydent Warszawy podczas konferencji prasowej.

– Mówiłem jasno, że (inauguracja) będzie w październiku, mówiłem jasno, że najpierw trzeba się uporać z tymi problemami, które mamy, przede wszystkim problemami budżetowymi, mówiłem jasno, że czekam, aż te najważniejsze decyzje zostaną w Platformie Obywatelskiej podjęte […] przez cały czas pracujemy, przygotowując przeróżne inicjatywy, które będą solą ruchu – tłumaczył powody zwłoki.

– Natomiast zrobimy absolutnie wszystko, aby do ruchu móc się zapisywać już wcześniej, dlatego że rzeczywiście jest olbrzymia energia ludzi, trzeba ją skanalizować – dodał.

Poprzedni artykułPaweł Miter dla Wieści24.pl: Ziobro zabrał papiery na Wąsika i Kamińskiego z mojego mieszkania. Służę jeszcze nagraniami
Następny artykułRadosław Sikorski trafnie o Kaczyńskim: To typ Szwejka