Czeka nas bieda i kryzys. Wszystko z powodu galopującej inflacji oraz wprowadzania nowych podatków. Od momentu, gdy PiS zaczęło rządzić, podnosiło podatki opłaty i daniny już ponad 40 razy. A to na pewno nie koniec – najnowsze pomysły rządu to wprowadzenie podatku choćby od deszczu dla wszystkich. Cud, że jeszcze nie ma podatku od słońca albo powietrza.

Jarosław Kaczyński kompletnie nie nadaje się na człowieka, który rządzi krajem. Doprowadził Polskę do stanu, w którym gospodarka staje, ludzie zwracają się przeciwko sobie a kłamstwo w mediach publicznych czyni ogromne spustoszenia w głowach ludzi.

Reklamy

Polska staje się krajem, który wymiera. Program 500 Plus, który wyniósł PiS do władzy, stał się przykładem socjalnego rozdawnictwa, które nie wpływa na dzietność. Inne pomysły tego rządu i obietnice są albo szkodliwe albo ich nie dotrzymano.

PiS stał się też grabarzem polskiej wsi i górnictwa. W najczarniejszych snach górnicy, którym rozdawał ciepłe bułeczki Andrzej Duda nie przypuszczali, że kilka miesięcy później jego formacja zapowie likwidacje kopalń w Polsce.

źródło: Facebook

Poprzedni artykułPaweł Miter ujawnia: jak PiS wrabiał sędziów Sądu Najwyższego [Tylko u nas]
Następny artykułDowcip dnia: Morawiecki będzie wydawał polecenia Kaczyńskiemu