17 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieKaczyński i Macierewicz w towarzystwie pięknych i młodych: Moskal i Fogiel ...

Kaczyński i Macierewicz w towarzystwie pięknych i młodych: Moskal i Fogiel Misiewicz i Janninger?

Ale ci Polacy są złośliwi! Dopatrują się podobnych wzorców zachowania pomiędzy Antonim Macierewiczem, który nie rozstawał się z Misiewiczem i Janningerem a Kaczyńskim, któremu towarzyszą Moskal i Fogiel. Moskal jest dyrektorem biura Kaczyńskiego a Fogiel zastępcą… rzecznika prasowego PiS, jak kuriozalnie by to nie brzmiało.

Fogiel to czeladnik piekarniczy, urodzony w Radomiu, Wikipedia na razie milczy na temat jego żony lub partnerki. Z kolei Moskal urodził się i wychował w Janowie Lubelskim, również nie chwali się w sieci podbojami miłosnymi. Pulchny, uśmiechnięty, oddał swe uczucia partii?

Reklamy

To wszystko są oczywiście złośliwości. Polacy z całą pewnością zazdroszczą Kaczyńskiemu tak wspaniałych pomocników. Podobno dzięki Moskalowi PiS wpadł w największy kryzys od czasu wyborów i mało co nie rozpadła „zjednoczona” prawica w walce o stołki, mówi się, że to on miał namawiać Kaczyńskiego na akcję ze zniszczeniem branży hodowlanej na polskiej wsi. Fogiel z kolei zdradził publicznie (ku wściekłości wielu działaczy Solidarnej Polski i PiS), że problem z Ziobrą trwa już długo a koalicja nie rozbiła się o głosowania. „Ta sytuacja nabrzmiewała” powiedział mediom. Wygląda więc na to, że obaj panowie pracują dość skutecznie na rzecz opozycji, co raczej należało by pochwalić.

Jest jednak faktem, że dwudziesto i trzydziestolatkowie w najbliższym otoczeniu prezesa PiS mogą wyglądać na powielanie modelu zachowań Macierewicza…

źródło: Facebook

Musisz o tym wiedzieć!