Kogo wy chcecie nabrać? Wasze cudnie opowiadające reklamy o cudownym dobrobycie nie zakrywa rzeczywistości, co z tego ,że nawet jeśli zmniejszyli byście podatek z 15 na 9 jak wprowadzicie kolejne nowe dwa podatki i będzie to samo … Ludzie nie są już tak tępi za jakich ich macie – tak jeden z internautów skomentował oburzającą reklamę, którą rozpowszechnia Kancelaria Premiera.

Prawda jest bowiem taka, że PiS podwyższył lub wprowadził 40 podatków, opłat i danin. Kilka dla małego grona wybranych firm, które obniżył, nie ma żadnego znaczenia, bo i tak wszystko drożeje a podatki są dla ludności są coraz wyższe.

Reklamy

Jednym z najnowszych pomysłów na oskubanie ludzi z ich oszczędności jest podatek od deszczu. Panie premierze, czekamy jeszcze na podatek od słońca i oddychania!

„Podatki to nic innego jak opłata za usługi z których i tak korzystasz. Niestety, ale ostatnio przybierają one patologiczny wymiar. Grabież jest wtedy, gdy ktoś przemocą zmusza cię do oddania swoich dóbr nie otrzymując nic w zamian” – brzmi jeden z komentarzy do podatków… 

Poprzedni artykułCzy Czarnek zlikwiduje naukę dla dziewcząt? Pomysł na szkoły przygotowania do życia: dzieci, gotowanie, religia
Następny artykułPiS nie zapewnił wystarczających zasobów: Sanepid przestaje normalnie funkcjonować, nie będzie prowadzić badań!