Przemysław Czarnek z PiS uważa, że rolą kobiety jest rodzić dzieci. W związku z tym wykształcenie jej niepotrzebne. Ministerstwo Edukacji pod rządamy fundamentalisty oraz twardogłowego ideologa z poglądami ze średniowiecza mogłoby więc wydać zarządzenie, że od dzisiaj likwiduje naukę dla dziewcząt i wprowadza specjalne szkoły życia w rodzinie.

Gotowanie, pranie, prasowanie i opieka nad dziećmi jako przedmioty obowiązkowe oraz 10-12 godzin religii tygodniowo. Oczywiście żadnej antykoncepcji, za to dużo o poświęceniu i miłości. Pachnie średniowieczem?

Reklamy

Czarnek na stanowisku ministra edukacji to tragedia dla polskiej szkoły także z innego powodu. Nie będzie żadnych potrzebnych reform, zmiany programu, docenienia roli nauczycieli. Nie będzie tak ważnych zmian. Będzie tylko zaściankowość, głupota i zwykła bezmyślność. Oraz stracone szanse kolejnych pokoleń młodych ludzi pod rządami ciemniaków.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułOszaleli! W PiS chcą modernizować wojskowe pojazdy, które pamiętają lata sześćdziesiąte
Następny artykułCo za bezczelność! Kancelaria Premiera reklamuje obniżanie podatków, podczas gdy w rzeczywistości wprowadza nowe i podwyższa je