Zabrali pieniądze Polakom, stworzyli fundusz i … tyle. Fundusz Niskoemisyjnego Transportu jest, ale nie funkcjonuje. Nie wydano ani złotówki na to, by powietrze było czystsze.
Wygląda na to, że politycy PiS nie potrafią nic zrobić, nawet wydać pieniędzy. Może potrzebna jest zmiana nazwy partii na Nieudacznicy I Ściemniacze. Będzie lepiej pasować.
Ok. 600 mln.zł wyciągnęli z kieszeni Polaków‼️Wydali na własne utrzymanie milion zł. Nic nie poszło na niskoemisyjny transport. Tak działa założony przez PiS Fundusz Niskoemisyjnego Transportu. Kolejny skandal PiS! #aferyPiS #podłazmiana pic.twitter.com/YQzP5ozXKs
— Stanisław Gawłowski (@StGawlowski) October 4, 2020










