Konfederacja alarmuje. Rząd PiS chce podwójnie opodatkować Polaków

PiS chce doić Polaków uczciwie zarabiających

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dziś Sejm zaplanował jednodniowe posiedzenie, na którym posłowie największych partii najprawdopodobniej podwójnie opodatkują Polaków. „Rządzący chcą przegłosować fatalne dla obywateli projekty ustaw uderzające w nasze portfele i rekordowo zadłużające państwo!” – biją na alarm Konfederaci.

„PiS chce dzisiaj uchwalić ograniczenie ulgi abolicyjnej, by Polacy pracujący za granicą musieli płacić wyższe podatki polskiemu fiskusowi i nie mogli uniknąć dopłaty podatku dochodowego od pieniędzy zarobionych na emigracji. Uwaga, te zmiany miałyby obowiązywać już od początku nowego roku!” – przypominają politycy Konfederacji, którzy zapewniają, że będą bronić interesu obywatelskiego, a moment wprowadzenia kolejnych danin nazywają „czarnym dniem dla wszystkich Polaków”.

Źródło: nczas.com