Służby w służbie partii? CBA wchodzi do warszawskiego ratusza

Kaczyński się rozkręca

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Funkcjonariusze CBA przeszukali Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. Przeszukań dokonano także w innych miejscach w woj. mazowieckim i wielkopolskim.

Wydział Komunikacji Społecznej Biura poinformował, że sprawa jest wynikiem uzyskania materiału dowodowego w ramach śledztwa dotyczącego działania na szkodę Zakładów Chemicznych Police. Przeszukań dokonano na polecenie Prokuratury Regionalnej w Szczecinie.

Funkcjonariusze szczecińskiej delegatury CBA, oprócz stołecznego ratusza, przeszukali też m.in. miejsca zamieszkania byłego funkcjonariusza ABW, byłego funkcjonariusza policji i przedsiębiorcy.

Czynności wykonano w ramach śledztwa Prokuratury Regionalnej w Szczecinie. Dotyczy ono podejrzenia wręczenia łapówek w zamian za ujawnienie tajemnicy służbowej.

Źródło: interia.pl