18 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpiniePiS nie rozumie co się stało w sprawie rolników. Zdradzili wieś, teraz...

PiS nie rozumie co się stało w sprawie rolników. Zdradzili wieś, teraz udają, że to nic takiego

Ustawa, która zniszczy polską wieś, autorstwa Jarosława Kaczyńskiego, oddaje w zagraniczne ręce rynek warty miliardy złotych. Tyle właśnie stracą polscy rolnicy i mieszkańcy wsi, którzy pracują przy hodowlach. Teraz PiS chce dać jakieś marne odszkodowania, ale nie tłumaczy się kto i dlatego podjął decyzję o oddaniu zagranicy świetnie prosperującego rynku.

Ryszard Terlecki rozbawił ostatnio internautów, gdy opowiadał bajki o tym, że to ustawa dla zwierząt. Tymczasem nie jest to prawda – nawet jeśli w Polsce zostaną wprowadzone jakieś zakazy, któryś z krajów europejskich będzie świetnie zarabiał na takiej hodowli i śmiał się z głupich Polaków, którzy sami sobie ograniczyli rynek.

Reklamy

PiS zachowuje się w tej sprawie tak, jakby nie zrozumiał co narobił. Tu nie chodzi o jakieś odszkodowania, tu chodzi o zdradę wsi i rolników. Kaczyński z niewiadomych powodów podjął kompletnie irracjonalną dla tej partii decyzję i nawet najzagorzalsi zwolennicy prezesa pukali się w głowę, pytając po co to robi. Bo jego decyzje nie mają sensu, utrata poparcia na wsi to dla PiS śmierć.

źródło: Twitter

Musisz o tym wiedzieć!