Zabierzcie Twittera Andrzejowi Dudzie! Przynosi nam wszystkim wstyd!

Ktoś w pałacu prezydenckim powinien odebrać dostęp do Twittera prezydentowi Dudzie. Jego aktywność w tym medium społecznościowym budzi bowiem coraz większe zażenowanie.

Najpierw prezydent wdał się w rozmowę o oposach. Teraz zaczął obrażać tych, którzy uznali takie działania głowy państwa za głęboko niewłaściwe, zwłaszcza że kraj stanął w obliczu katastrofy wywołanej koronawirusem.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Na przykład były premier, Marek Belka pokazał właśnie prywatną wiadomość, jaką otrzymał na Twitterze od Andrzeja Dudy. Prezydent napisał: – Nie wstyd Panu, Prezesie? I dodał do tego link do hasła „buc” w Wikipedii.

– Kiedy głowa państwa postanawia skorzystać z funkcji wiadomości prywatnej na Twitterze. I nawet linki dobiera ciekawe. Andrzej Duda, nieustające gratulacje! – skomentował całą sytuację Marek Belka.

– Jakie to szczęście, że rzeczywistość pozwala Prezydentowi RP na tyle czasu wolnego. Po ostatnich wpisach i wiadomości od pana Dudy nie wiem już sam, czy jestem bardziej hejterem, oburzonym, a może bucem. Na szczęście w drugą stronę ocena wydaje się dużo prostsza. Dobrego dnia! – dodał po chwili Belka.