Z całego kraju dochodzą niepokojące raporty o brakach w wyposażeniu. Szpitalne Oddziały Ratunkowe to miejsce walki o zdrowie i życie pacjentów, jeśli tutaj zaczynają się problemy, to znaczy, że musi być bardzo źle.

Gdzie był rząd przez ostatnie miesiące? Co robił premier, prezydent, prezes PiS? Siedzieli w wygodnych fotelach i zastanawiali się co jeszcze zrobić w polityce? Nie zajmowali się epidemią? Myśleli, że przejdzie? Tak to wygląda z ich wypowiedzi.

Reklamy

I Morawiecki i Duda lekceważyli epidemię, nie chcieli przyjąć do wiadomości, że może być gorzej. Tacy nieodpowiedzialni ludzie nie powinni zajmować w państwie żadnych stanowisk. Ich miejsce jest dzisiaj jak najdalej od władzy, żeby czegoś nie zepsuli bardziej!

Lekarze i pielęgniarki, ratownicy i personel pomocniczy, wszyscy ciężko pracują w tej godzinie próby. Tylko rząd ma to w pewnym ciemnym miejscu, im czy się stoi czy się leży wielka kasa się należy – tak przynajmniej myślą. Ale to błędne myślenie.

Poprzedni artykułSławomir Mentzen trafnie o PiS: „Rząd wie, że działa nielegalnie. To bantustan”
Następny artykułPolska na nie. Program PiS to więcej lekcji historii i flagi jako recepta na kryzys i pandemię. Żenujące!