Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podziękował w mediach społecznościowych, tym wszystkim, którzy zgłosili już swoje poparcie dla Nowej Solidarności.

– Ponad 4 tys. w zaledwie trzy dni! Tylu z Was już teraz dołączyło do ruchu, a przecież dopiero w najbliższą sobotę zaczynamy naprawdę działać. Bardzo się z tego cieszę i witam Was wszystkich. Dziękuję Wam bardzo za tak szybką reakcję i mnóstwo chęci do działania! – pisze Trzaskowski.

Reklamy

– Pomimo tego, że z każdej strony słyszymy, że przecież emocje po kampanii wyborczej już dawno opadły, Wy po raz kolejny pokazujecie swoje ogromne zaangażowanie. Pomimo tego, że musieliście czekać, bo naprawdę, uwierzcie mi, nie było dobrego momentu na start. Czasem zaskakują nas okoliczności. Trwa epidemia. Ale ruszamy. Nie będzie łatwo, bo startujemy w trudnej rzeczywistości, gdzie każdy z nas mierzy się ze skutkami koronawirusa. Czasy są trudne, ale startujemy już niebawem – 17 października! – dodaje.

https://www.facebook.com/rafal.trzaskowski/posts/10158364510001091

Poprzedni artykułWielki sukces rządu PiS! Na sytuację epidemiologiczną w Polsce zwróciła uwagę Światowa Organizacja Zdrowia!
Następny artykułKto wydaje pieniądze Orlenu? Człowiek z wyrokiem w PZPS [Tylko u nas]