Społeczeństwo coraz wyraźniej widzi, że PiS nie panuje nad kryzysem a Jarosław Kaczyński nie radzi sobie z konfliktem w rządzie. Poczucie stabilizacji zniknęło, w całej Polsce czuć niepokój. Uderzenie w górników, teraz w rolników, w lekarzy i pielęgniarki – ludzie to widzą i nie chcą już popierać układu, który nie zrealizował żadnego z ważnych programów społecznych.

Edukacja działa gorzej, służba zdrowia działa gorzej, wojsko działa gorzej, sądy są wolne jak były. Pieniądze są coraz mniej warte a podatki coraz wyższe. To PiS w pigułce. Państwo polskie pod rządami Kaczyńskiego upada.

Reklamy

Żrą się za to politycy – głównie o koryto. Kto kogo wsadzi na jaki stołek i ile z tego wyciągnie. Polska za czasów PiS stała się przesiąknięta korupcją, nepotyzmem i kolesiostwem w stopniu nieprawdopodobnym.

I dlatego cały ten układ zaraz upadnie – razem z rządem. Oliwy do ognia dolewa sytuacja z rolnikami, bo słychać coraz głośniej  o podziałach w PiS, kilkunastu posłów i senatorów nie chce firmować swoimi twarzami hucpy Kaczyńskiego.

Poprzedni artykułPolska na nie. Program PiS to więcej lekcji historii i flagi jako recepta na kryzys i pandemię. Żenujące!
Następny artykułKolejna kompromitacja Kaczyńskiego. Puste słowa, nic nie warte obietnice