Czasy pandemii rozpoczęły się w styczniu! Od stycznia nie zrobiliście NIC, by ochronić Polskę i Polaków przed zarazą. Ale od stycznia przeprowadziliście pogromową kampanię, podzieliliście między siebie stołki i strefy wpływów,nakradliście miliardy złotych,rozpoczęliście PolExit – napisał jeden z internautów, komentując absurdalną wypowiedź Michała Dworczyka z KPRM o tym, że opozycja powinna współpracować z rządem.

To wy wykorzystaliście pandemię, żeby nakraść kasy i dalej kradniecie. To wy jesteście razem – pisiory, a społeczeństwo macie w głębokim poważaniu. jesteście obrzydliwym, najgorszym rządem jaki w Polsce był – to wypowiedź internautki.

Reklamy

To wy wykorzystaliście i pandemię i katastrofę lotniczą do swoich brudnych, ohydnych działań politycznych. Opozycja składała wiele ofert – wszystkie zostały olane. Nie wyj więc teraz i nie rób z siebie ofiary. Odpowiecie za wszystko. Za katastrofę państwa i śmierć obywateli.

To bezwstydne, co pan mówi. Lekceważyliscie przez pół roku wszelkie propozycje opozycji. Zarzucacie, że opozycja chciała wyborów prezydenckich na jesieni, czyli celowała w szczyt pandemii. A teraz szukacie, z kim się podzielić odpowiedzialnością za zaniechania. Honorowy harcerz..

8 miesięcy nie umieliście zaprosić nikogo do współpracy. Teraz chcecie zrzucić odpowiedzialność na innych. Z wami to nawet muchy ubić nikt nie powinien. A o współpracy zacznijcie myśleć. Za kilka lat może ona wam wyroki skrócić.

A to zaledwie mała część tego typu opinii…

źródło: Twitter

Poprzedni artykułRuch Wspólna Polska wystartował. Mocne postulaty, nowy program.
Następny artykułWielki Program Popierania PiS. Portret Kaczyńskiego w każdym domu w Polsce