Poważna porażka poznańskiej Prokuratury Regionalnej. Sąd nie przychylił się do jej wniosków i nie zastosował aresztu wobec żadnego z podejrzanych w sprawie, w której zatrzymany był Roman Giertych. Sąd uznał, iż śledczy nie przedstawili żadnych przesłanek uprawdopodobniających popełnienie przestępstwa. To jest także kompromitacja Zbigniewa Ziobro i w tej sytuacji należy zadać pytanie Jarosławowi Kaczyńskiemu, który bezpośrednio odpowiada za działania ministra. Kiedy dymisja?

Cała sprawa była od początku do końca dziwna. Zatrzymanie obrońcy Leszka Czarneckiego w przeddzień sprawy, na której miał on ujawnić dowody na udział w aferze wysoko postawionego polityka PiS działa wyłącznie na niekorzyść Kaczyńskiego. Zysków PiS z tej sprawy nie ma żadnych, same straty.

Reklamy

Panie Jarosławie Kaczyński od przyszłego tygodnia Roman Giertych wraca do gry. Czarne chmury? Miłego dnia – skomentował to adwokat Jacek Dubois.

Poprzedni artykuł21 października będzie dniem wstydu dla Kaczyńskiego i jego pomysłów na niszczenie wsi
Następny artykułŻeby żyć, trzeba mieć za co. Kosiniak-Kamysz chce zniesienia zakazu handlu i wprowadzenia dobrowolnego ZUSu