Telewizja Polska wielokrotnie atakowała ś.p. prezydenta Pawła Adamowicza. Teraz jej pracownik skarży się w sieci, że doświadczał ze strony mieszkańców Trójmiasta nieprzychylnych reakcji.

Uuuu…pisowskie redaktory zaczynają budować swoją martyrologię. „Wściekły tłum” – jak ich nazywasz, to polscy podatnicy, za pieniądze których żyjesz pracując dla tuby propagandowej opluwającej lekarzy, nauczycieli, sędziów, przedsiębiorców… – skomentowała ten kuriozalny wpis jedna z internautek.

Reklamy

Jak się pracuje w szambie to i czasem łyknie się gówna – dodała inna osoba.

Dzisiaj masz pracę w tej instytucji, będącej źródłem manipulacji , kłamstwa, szczucia. Zastanawiałeś się czy będziesz miał prace i szacunek ludzi, kiedy ta instytucja nie będzie już pracowała dla PIS ? – to kolejny głos w dyskusji.

Filmujesz działania swoich kolegów, szykanujących i nękających polityków oraz ludzi niewygodnych władzy. Już mamy jedną ofiarę – Pawła Adamowicza. To co robisz, to się nazywa współudział. Nie rób więc z siebie ofiary – napisała Iwona Krzystyniak.

Poprzedni artykułPiS traci poparcie na wsi. To koniec partii Kaczyńskiego?
Następny artykuł„Masz sygnaturę sprawy? Poproszę chłopców z pezetow, by się temu przyjrzeli.” Znany bloger ujawnia szokującą rozmowę z Gmyzem