Kiepski spin jest kiepski. Apele o zgodę narodową w tym momencie to dość żałosna próba przerzucenia na opozycję części Waszej niekompetencji i nieudolności. Rzeczywistość powiedziała „sprawdzam” Waszej propagandzie, a spin, że „przez osiem ostatnich lat…” nikogo nie przekona – tak jeden z internautów skomentował wpis rzecznika rządu, w którym ten apeluje do opozycji o… współpracę.

Piotr Müller pomylił najwyraźniej role opozycji z rolą klakiera. Nie pierwsza to wpadka rzecznika i zapewne nie ostatnia.

Reklamy

Opozycja wielokrotnie proponowała dobre i potrzebne rozwiązania rządowi. W 2018 roku PSL proponował wprowadzenie lekkich cyfrowych tornistrów i narzędzi ułatwiających zdalną naukę. W tym roku PO proponowała rządowi przesunięcie wyborów na 2021 rok i skupienie się na walce z koronawirusem. Najwyraźniej Müller o tym nie pamięta.

Panie Piotrku, macie Sejm, Prezydenta, służby, wojewodów, miliony maseczek z Tupoleva, zarządzacie służbą zdrowia… Naprawdę ma Pan własnych wyborców za debili? Sądzi Pan, że uwierzą, że ktokolwiek inny niż wy, nieudacznicy, odpowiada za tę pandemiczną tragedię? – to kolejny komentarz do wypowiedzi Müllera.

25 lut (0) Dworczyk: „Jesteśmy przygotowani niezależnie od skali zachorowań.” 10 paź (5300) Sellin: „Mam prośbę do polityków PO, aby nie przeszkadzali rządowi w walce z pandemią.” 17 paź (9622) Dworczyk: „Zapraszamy opozycję do współpracy.” Cały PiS. Eksperci od katastrof. – podsumowała internautka.

Poprzedni artykułTotalna kompromitacja! Sąd nie aresztował żadnego z podejrzanych w sprawie, w której zatrzymano m.in. Romana Giertycha!!!
Następny artykułGdzie jest Duda? Czyżby zniknął, przerażony epidemią?