Szanowna TVP. W tym tygodniu wyślemy wobec waszych tzw. dziennikarzy pozwy o naruszenie dóbr osobistych. Przepraszamy, że akty oskarżenia o zniesławienie pójdą w przyszłym tyg. ale w tym się nie wyrobimy – napisała Barbara Giertych.

To realizacja doktryny zero tolerancji wobec kłamstw i pomówień. TVPiS często określana jest jako tak zwana szczujnia, czyli medium, które prowadzi nagonkę wspierającą działania układu władzy.

Reklamy

Przykładem takiego szczucia są materiały o ś.p. Pawle Adamowiczu, prezydencie Gdańska. Zamordowany najprawdopodobniej z pobudek politycznych przez fanatycznego zwolennika PiS, karmionego propagandą.

Co więcej, TVPiS korzysta z materiałów, których dostarcza w nielegalny sposób struktura państwowa. Dla zniszczenia politycznych przeciwników robione są „przecieki”, które w rzeczywistości wyglądają na zbudowany celowo i z premedytacją kanał ujawniania informacji ze śledztw lub akt, mających kompromitować przeciwników politycznych. W tym swojego rodzaju pasie transmisyjnym uczestniczą politycy, ich pomagierzy i „dziennikarze” TVPiS, suto opłacani z naszych podatków. Są to metody państwa totalitarnego, które używa wszelkich metod, by niszczyć swoich przeciwników.

Poprzedni artykułTrzaskowski do rządu: zacznijcie nam w końcu pomagać w walce z koronawirusem!
Następny artykułPolskie państwo zapomniało o bohaterach Bitwy Warszawskiej. Upomina się o nich PSL