Pisowcy już nie owijają w bawełnę. W przyszłym tygodniu możliwe nawet 20 tysięcy zachorowań dziennie

Rząd PiS nie radzi sobie z pandemią

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Apeluję do wszystkich o bardzo poważne traktowanie wszystkich obostrzeń” – powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski. Podczas konferencji odnosił się między innymi do kwestii wolnych łóżek dla pacjentów chorych na COVID-19. Szef resortu zdrowia powiedział również, że w przyszłym tygodniu “możemy wejść z liczbą 15-20 tysięcy zachorowań dziennie”.

Niedzielski na konferencji prasowej mówił o dalszych krokach w kontekście walki z epidemią COVID-19. Powiedział, że resort przygotowuje się na wszystkie możliwe scenariusze, również te najgorsze. Minister mówił, że praktycznie mamy do czynienia z podwojeniem liczby przypadków. “Jeżeli w tym tempie będzie się zwiększała liczba zachorowań, to trzeba mieć świadomość, że w przyszły tydzień możemy wejść z liczbą 15-20 tysięcy zakażeń dziennie” – oświadczył.

Źródło: tvn24.pl