Zamiast wolności – terror państwa, zamiast własności – nacjonalizacja, zamiast niskich podatków – praca na politycznych panów, którzy wydają pieniądze jak chcą. Polska dzisiaj zmierza na socjalistyczne dno, dławiona gorsetem przepisów i niejasnego prawa, niszczona kretyńskimi decyzjami polityków, zniszczona korupcją, kolesiostwem i nepotyzmem. Te wszystkie grzechy PiS zwielokrotnił, co powoduje, że wszystkie te negatywne zjawiska jak rak niszczą nasz kraj. Niedługo nie będzie dla nas żadnego ratunku.

W Polsce zbyt wiele własności jest w rękach państwowych, co umożliwia politykom na żerowanie na tym majątku, wsadzanie swoich nieudolnych ale podporządkowanych ludzi na wysokie stanowiska. Ustawianie przetargów jest najwidoczniej na porządku dziennym, a pieniądze z państwowych spółek płyną szerokim strumieniem do swoich – znajomych królika i rodzin. To czas grabieży.

Reklamy

Ta kradzież niszczy resztki wolności gospodarczej Polaków, bo PiS musi podnosić podatki i radykalizować prawo by wyciskać z nas jeszcze więcej. Drukowanie pieniędzy spowoduje wzrost inflacji, nasze pieniądze są coraz mniej warte.

Narodowy socjalizm w wykonaniu PiS niszczy nasz kraj od środka – nie potrzebujemy żadnych urojonych czy prawdziwych wrogów. Sami sobie zabieramy szansę na rozwój. Zniszczono edukację, gospodarkę, służbę zdrowia, obronność – promowanie miernych i wiernych ciągnie kraj na dno. Bo obowiązuje zasada, że nie potrzeba PiS ekspertów, ale osób, które realizują politykę Kaczyńskiego.

A jaka to polityka? Ten facet w życiu wiele zniszczył i niszczy nadal. Dlatego Polska z prezesem PiS to Polska słaba, bezbronna, droga i nieprzyjazna. I czas to zmienić.

Poprzedni artykułTo już Armagedon! Pół tysiąca słuchaczy Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu zakażonych
Następny artykułPolacy śmieją się z Agaty Kornhauser-Dudy