Czarzasty jak zwykle ostro: Morawiecki funkcjonuje bez mózgu

Fot.: Polsat

Diagnoza szefa SLD

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Wszystko, co robi rząd w sprawie walki z epidemią, wynika z bezsilności, braku przemyślenia, braku planów. Nie wierzę w żadne słowo, żaden plan premiera Mateusza Morawieckiego. Ten człowiek “funkcjonuje bez żadnego zaplecza i bez żadnego mózgu” – powiedział Włodzimierz Czarzasty.

– Dlatego, że wszystko to, co robią, wynika z bezsilności, braku przemyślenia, z braku planów. Nie wiadomo, na jakiej podstawie zamykają jedne (miejsca), nie zamykają drugiego. Nic nie zrobili przez wakacje w tej sprawie. Patrzę na to z obrzydzeniem. Powiem szczerze, to co robi premier… nie ufam mu. Uważam, że jest kłamczuchem, że jest bezmyślny w tej sprawie – powiedział Czarzasty.

Dodał, że premier powinien poinformować wszystkich, co ma zamiar zrobić w perspektywie dwóch, trzech miesięcy, kiedy może być 20, 40 tysięcy zakażeń koronawirusem na dobę, kiedy 2 tysiące osób będzie potrzebowało respiratorów. – Przecież takich planów po prostu nie ma. Ten człowiek po prostu funkcjonuje bez żadnego zaplecza i bez żadnego mózgu – powiedział Czarzasty.

Źródło: interia.pl