Jesteście książkowym przykładem marnotrawstwa – pieniędzy, czasu i zaufania społecznego. Z kraju, który całkiem niedawno heroicznie walczył o wolność i pozycje na mapie świata, zrobiliście kraj w którym propaganda wygrywa ze zdrowym rozsądkiem – napisał jeden z internautów, komentując kolejne wpisy rządowe.

Kraj w którym toczy się wojna polsko-polska. Kraj w którym jedni są ważniejsi od drugich, kraj w którym cenny czas na walkę ze wspólnym mikroskopijnym wrogiem, roztrwoniliście na walkę z brokatem i tęczowymi flagami. Kraj w którym chore idee są ważniejsze niż dobro naszych kobiet. Kraj, w którym pozwala się na kościelne krucjaty, kraj którego Europa już nie traktuje poważnie. Kraj w którym rodziny nie potrafią zasiąść do wspólnego stołu bez kłótni o to, kto jest lepszego, a kto gorszego sortu.

Reklamy

Zrobiliście z narodu walecznego, naród sprzedajny za parę groszy, które i tak do tego narodu należą. Wasza chora duma, nawet nie pozwala na to, zeby poprosić zachodnich sąsiadów o pomoc, wolicie ideologie, propagandę i czarowanie rzeczywistości.

Wolicie poświecić życie własnych obywateli, w imię chorej dumy i nienawiści do wszystkiego co inne i obce.

 

Poprzedni artykułCzas zatrzymać to szaleństwo. Mądry plan Władysława Kosiniaka-Kamysza
Następny artykułPiS zdradził wieś. Piątka Kaczyńskiego zabije nie tylko chów drobiu i bydła, ale też uprawy