W sieci pojawiają się jak grzyby po deszczu poradniki jak szybko i skutecznie wystąpić z kościoła katolickiego. Na murach kościołów ludzie umieszczają hasła, nawiązujące do postępowania Kaczyńskiego. Sprawa aborcji przyspieszy upadek kościoła w Polsce. Komu na tym zależy?

Sytuacja Kościoła Katolickiego w Polsce skomplikowała się w ciągu jednego dnia za sprawą Jarosława Kaczyńskiego. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Polacy odwrócili się od kościołów i masowo rezygnują z wiary. Sprawa nie dotyczy tylko uczestnictwa w mszy świętej. Na grupach kobiet pojawiło się dużo apeli o zaprzestanie chrztów i ślubów kościelnych. Padają tez mocne hasła o odebraniu kościołowi cmentarzy i wprowadzeniu podatków.

Reklamy

PiS dokonuje to, czego nie udało się komunistom – swoim postępowaniem niszczy Kościół Katolicki. Czyj to szatański scenariusz? Kościół będzie głównym przegranym.

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułWicenaczelny Wieści24.pl do Wybranowskiego. „Polacy nie są bandą debili, którą możecie dowolnie sterować” [Felieton]
Następny artykułEpidemia niszczy kolejne firmy i miejsca pracy. Polaków czeka wielka bieda