Politycy nie mają pomysłu w jaki sposób rozwiązać konflikt, który został wygenerowany w Polsce a jednocześnie jak poradzić sobie z koronawirusem. Dlatego coraz bardziej realne są przyspieszone wybory. Taki scenariusz mieli omawiać politycy na Nowogrodzkiej. Dla PiS pozostawanie u władzy jest dzisiaj pułapką bez wyjścia.

Opozycja proponuje rząd fachowców oraz ekspertów. Dzisiaj nie ma w Polsce miejsca na politykę, trzeba działać by ratować kraj! PiS tego kompletnie nie rozumie. Nadal zachowuje się tak, jakby był to jakiś konflikt polityczny. W rzeczywistości pandemia pustoszy nasz kraj i czas się zająć jego ratowaniem.

Reklamy

Powinny zostać podjęte trudne ale potrzebne decyzje: obniżenie podatków, obniżenie wydatków z budżetu państwa, zamrożenie programu 500 plus, podwyższenie wieku emerytalnego, zmniejszenie biurokracji. Tak robią kraje ościenne i wygrywają. PiS zamknął się w swoim kółku nienawiści i trwa w przekonaniu, że jakoś to będzie.

Dzisiaj na Nowogrodzkiej nie mówi się o ratowaniu państwa. Mówi się o ucieczce od odpowiedzialności, o nowym rozdaniu, o nowych wyborach. PiS wierzy, że przy pomocy TVP może je wygrać. Oni nadal nic nie rozumieją…

Poprzedni artykułCyngiel Ziobry ściga sędzie, bo ta została wybrana do komisji ds. pedofilii
Następny artykułJaki znowu kłamie, tym razem na Fecebook’u. „Połowa tego postu to kłamstwa, a druga połowa to manipulacje”