Czarnek atakuje nauczycieli: Są nieodpowiedzialni!

Przemysław Czarnek. Fot. YouTube
Przemysław Czarnek. Fot. YouTube

Przemysław Czarnek najwyraźniej pragnie przejść do historii, jako najbardziej zamordystyczny minister edukacji narodowej w historii III RP.

Masowe protesty społeczne, których jesteśmy obecnie świadkami, wywołane przez cyniczną i niedorzeczną politykę Prawa i Sprawiedliwości, Czarnek wykorzystał… by zaatakować nauczycieli!

Reklamy

– Docierają do nas sygnały, na szczęście z niewielu miejsc, ale jednak każdy sygnał jest ważny, że niekiedy nauczyciele zachęcają uczniów do udziału w wydarzeniach ulicznych, wprowadzając niepokój, wprowadzając pewien chaos. Ale nade wszystko jest to postawa, którą należy nazwać postawą skrajnie nieodpowiedzialną – stwierdził Czarnek.

– To jest skrajnie nieodpowiedzialna postawa, w sytuacji, kiedy mamy blisko ponad 16 tys. zachorowań dziennie, wychodzenie na tego typu zgromadzenia z wielką ilością osób, albo z dużą ilością osób, jest po prostu zagrożeniem dla bezpieczeństwa zdrowotnego nie tylko samych uczestników tego zgromadzenia, ale również całych rodzin, wszystkich znajomych, wszystkich, z którymi będą się później, następnie te osoby spotykały – dodał.