Już blisko 60% Polaków chce zniesienia zakazu handlu w niedzielę w czasie pandemii koronawirusa. Epidemia pokazuje szkodliwość przeregulowania gospodarki – informuje FOR. 

Wygląda więc na to, że Polacy przejrzeli na oczy i Kaczyński ma właśnie kolejny problem na głowie. Tylu konfliktów nie jest w stanie opanować. Sama sprawa zniszczenia górnictwa a potem niespodziewany atak PiS na polską wieś spowodowały, że jego partia stanęła na krawędzi rozpadu.

Reklamy

Zakaz handlu w niedzielę oraz przeregulowanie gospodarki dobijają polskie firmy, które za moment po prostu zbankrutują. Już dzisiaj obserwowane jest zmniejszenie wpływów do budżetu państwa. Brak pieniędzy na rynku prowadzi do wielu tragedii, w tym ogromnych zwolnień.

Poprzedni artykułOstre stanowisko wicemarszałka Sejmu, Piotra Zgorzelskiego: Nie należy uznawać pseudowyroku Trybunału Konstytucyjnego
Następny artykułMocne słowa znanego blogera. „Za 48 godzin zabraknie respiratorów, a zmarłych będziemy liczyć w tysiącach dziennie (…) rząd dopina zakup ponad 300 luksusowych limuzyn