Polacy mają dość Solidarnej Polski, PiS i Porozumienia. Kaczyński, Ziobro i Gowin muszą odejść To jest przesłanie Strajku Wszystkich. Bo praktycznie cały kraj przystąpił do protestów i nie ma dzisiaj osób, które pozostają obojętne wobec tego co wyczyniają politycy układu władzy.

Przy okazji wyszło, że cierpią oni na polityczną schizofrenię. Próbują sobie racjonalizować protesty, udawać, że dotyczą one czego innego niż rzeczywistości, szczuć organizatorów i uczestników organami bezpieczeństwa i mediami. To chorzy ludzie, chora polityka, chore państwo. Władza zła, skorumpowana, antypolska i antyludzka musi odejść.

Reklamy

Jedyną metoda na uzdrowienie Polski jest jak najszybsze pozbawienie ich władzy. Co prawda przyspawali się do stołków, próbują odwracać wzrok, ale coraz bliżej jest chwila, gdy ich nie będzie.

Dzisiaj nikt nie ma wątpliwości, że za sytuację w Polsce winę ponosi trio: Kaczyński, Ziobro i Gowin. I oni będą musieli zostać postawieni przed sądem – za złe decyzje, za zaniechania, za oszukiwanie społeczeństwa, za kłamstwa. Za zajmowanie się polityką, gdy kraj walił się w gruzy. Polska jest dzisiaj słabsza niż kiedykolwiek.

Przez nich.

źródło: Facebook

Poprzedni artykułByłeś na proteście? Żadnych rekompensat, dotacji czy ulg nie dostaniesz
Następny artykułAdam Bodnar przeciw cenzurowaniu TVN. Zwrot „TK Julii Przyłębskiej” jest OK