Fatalne wiadomości dla Kaczyńskiego. Spadek poparcia dla jego partii jest gigantyczny. Rzeczpospolita podaje dzisiaj, że to 12 pkt procentowych w stosunku do maja. PiS, który wybrał drogę manipulacji, propagandy i oszukiwania własnego społeczeństwa, zbiera teraz owoce tej złej strategii.

Spadek ten jest nieubłagany, bo Kaczyński nie ma już pieniędzy w budżecie a rozwalono wszystko co się dało. Przed szpitalami umierają ludzie, pandemia jest nie do opanowania, gospodarka się wali, ludzie tracą pracę, w Polsce narasta gniew w związku ze sprawą aborcji a na dodatek PiS popełnia błąd za błędem.

Reklamy

Najnowszy to zabranie ludziom przychodu 1 listopada. Kilkadziesiąt tysięcy osób zostało bez środków do życia a coś, co miało zapewnić im życie przez kilka miesięcy okazało się być przedmiotem najgłupszej decyzji Morawieckiego. Handlarze kwiatów i zniczy nie są dużą grupą, ale wyjątkowo istotną dl PiS, bo to oni nadają ton opiniom ludzi, którzy przychodzili regularnie na cmentarz cały rok, a więc… seniorom.

PiS w kolejnych sondażach będzie spadał nadal.

źródło: Rzeczpospolita

Poprzedni artykułSienkiewicz trafnie: Jak Morawiecki chce rozmów, to niech pokaże, że ma władzę!
Następny artykułPSL miażdży „Psa”. Motyka ostro do Terleckiego: niech pan nie odpowiada bzdur!