PiS niszczy gospodarkę.

Rząd PiS najpierw kompletnie zawalił przygotowanie do drugiej fali pandemii, a teraz zamyka gospodarkę, chociaż nie żadnych dowodów iż to pomaga w walce z koronawirusem.

Reklamy

Na pewno zaś niszczy polskie firmy i zubaża Polaków, co przyczynia się do wzrostu zgonów na inne choroby niż covid-19.

Poseł Konfederacji Jakub Kulesza, który wziął udział we wczorajszym spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim ujawnił, że PiS planuje pełne zamknięcie gospodarki.

„Premier powiedział, że przygotowane są na różne warianty od pełnego lockdownu – najbardziej prawdopodobnego, który będzie pełniejszy niż ten, który miał miejsce wiosną – do mniej pełnej, pośredniej wersji lockdownu, który – jak to określił premier – jest mało prawdopodobny” – powiedział Kulesza.

„Zadałem szereg bardzo konkretnych pytań o podstawy merytoryczne, naukowe podejmowanych działań, nazywanych obostrzeniami czy lockdownem. Na co nie usłyszałem żadnej konkretnej czy odnoszącej się do podanych przeze mnie danych i analiz informacji” – dodał Kulesza.

Rząd PiS nie ma żadnych badań, na poparcie swoich działań, zamyka gospodarkę, aby uniemożlić protesty i mieć wytłumaczenie dla krachu gospodarczego, do którego doprowadził.

źródło: Dziennik.pl

Poprzedni artykułArłukowicz: W ministerstwie edukacji pachnie komuną!
Następny artykułSędzia Łączewski: znam zapis ostatniej rozmowy braci Kaczyńskich. Opinia publiczna powinna go poznać