Ludzie umierają w tempie niespotykanym od II Wojny Światowej. Młodzi zapowiadają, że jak pandemia się skończy, to emigrują, bo w tym kraju nie da się żyć. Przedsiębiorcy przenoszą firmy do Czech, na Słowację i dalej. Polska znika w oczach a PiS robi propagandowe filmiki z Morawieckim, przypominające te z Rosji. Obserwując efekty działań partii Kaczyńskiego nie sposób nie zadać sobie pytania: czy to nie jest realizacja planu depopulacji Polski?

Niskie płace, brak młodych ludzi, spadające przychody ludności – to warunki idealne do wrogiego przejęcia naszego kraju. Wystarczy państwo z nieco większym kapitałem i powoli Polska będzie się zmieniać w jednego z z naszych sąsiadów. Po wschodniej stronie grozi nam tradycyjnie Rosja, po zachodniej mamy zaborczego sąsiada w postaci Niemiec.

Reklamy

Scenariusz depopulacji wcale nie jest taki nierealny – mamy bardzo niski wskaźnik urodzeń, bo program 500+ to porażka PiS, nie wpływa na dzietność. Młodzi ludzie mają tak bardzo dość Kaczyńskiego, że będą wyjeżdżać hurtowo (niektórzy już to robią!). Firmy wynoszą się najszybciej. Co pozostanie w Polsce? Bieda!

źródło: Facebook

Poprzedni artykułNotowania Dudy lecą na łeb. Jeszcze nigdy nie był tak źle oceniany
Następny artykułPopierany przez PiS burmistrz Świdnika o protestujących: „bydło”. Kaczyński, to jest ta twoja polityka miłości?