Premier nagrywający filmiki reklamowe jak to rzekomo przynosi komuś zakupy i świętowanie przyjęcia pierwszego pacjenta w Szpitalu Narodowym kontra umierający przed szpitalami pacjenci. Rządowa propaganda kontra rzeczywistość, której nie da się już ukryć. Jest jasne, że Morawiecki, Duda i Kaczyński muszą odejść politycznie, ale zostać rozliczeni karnie z efektów swoich działań.

Do tej pory rząd PiS doprowadził do zapaści gospodarczej, zapaści w edukacji, zapaści w służbie zdrowia, zapaści na rynku pracy i niedawno dobił drobnych handlarzy cmentarnych. Tak od niechcenia, jedną nieprzemyślaną decyzją, podjętą na kilka godzin przed 1 listopada.

Reklamy

W kasie państwa nie ma pieniędzy a jakiekolwiek wpływy zostały właśnie obcięte zamrażaniem gospodarki. Zamiast obniżać podatki, rząd je podnosi i wprowadza nowe. Tak się nie da funkcjonować. PiS z Kaczyńskim musi odejść, trzeba rozliczyć tych ludzi ze wszystkiego co zepsuli a kara musi być szybka i surowa, żeby w przyszłości nigdy nikt czegoś takiego nie zrobił.

Czas na rozliczenia ale i czas na ratowanie kraju.

 

 

 

Poprzedni artykułCzyżby było aż tak źle? Wiceminister zdrowia zrezygnowała ze stanowiska
Następny artykułSondaże jednoznaczne. Polacy nie chcą już rządu PiS