Leniwy jak Morawiecki. Niech się premier weźmie wreszcie do roboty!

Podczas sejmowej konferencji prasowej, Włodzimierz Czarzasty mocno i emocjonalnie krytykował działania rządu w sprawie pandemii.

– Niech się Pan weźmie do roboty z Panem Kaczyńskim i zwoła Sejm, zamiast obrażać senatorów – zaapelował do Morawieckiego lider Lewicy. – Niech więc Pan nie upomina senatorów i senatorki, jeżeli Pana ugrupowanie nie ma ochoty pracować w Sejmie – dodał.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Jeżeli jest Pan zwolennikiem szybkiej pracy i szybkich decyzji, to proszę podjąć decyzje o opublikowaniu ustawy w sprawie wynagrodzeń dla lekarzy i personelu medycznego. Przecież nie po to Pan buduje szpitale na stadionach, aby nie miał kto tam pracować. Lewica zgłosiła poprawkę w sprawie dodatków dla personelu walczącego ze skutkami epidemii, która przeszła przez Sejm, Senat i pana prezydenta, ale wciąż ustawa nie została opublikowana. I Pan śmie twierdzić, iż Senat jest leniwy? – celnie zauważył Czarzasty.