„Czego te dziady nie tkną to s….ą.. potrafią s….ć nawet coś.. czego s…..ć nie sposób.. Obsadzili LOT swoimi sługusami.. to teraz co co drugi samolot jest opóźniony albo odwołany.. Wyrazili zgodę na używanie pestycydów które na terenie UE są zakazane.. więc zaraz padną pszczoły.. Dorwali w swoje brudne łapska stadninę która przetrwała zabory i wojnę.. a r….li ją w rok.. Tylko tknęli dyplomacji.. i już jesteśmy niemal wyautowani z unijnej struktury..

Z armii zostały jakieś wióry.. a po lasach gania grupka amatorów i pokrzykuje jeb jeb jeb.. Rozłożyli na łopatki cały system edukacji.. a z policji zrobili sługusów którzy mają chronić im d…y.. o służbie zdrowia nawet nie wspomnę bo nie wiadomo czy się śmiać czy płakać..

Reklamy

Z Parlamentu zrobili taką szopkę.. że niedługo turyści z całego świata zaczną się zjeżdżać.. aby na własne oczy to zobaczyć.. W ministerstwach siedzą oryginale słupy.. a premier się nie może nawet po d…ie podrapać bez pozwolenia na piśmie z Nowogrodzkiej.. Z telewizji publicznej zrobili parodie.. gdzie nawet prognoza pogody jest przekłamana.. a już szczytem bolszewizmu jest zlecenie reformy wymiaru sprawiedliwości komunistycznym aparatczykom..

Kłamią.. manipulują.. oskarżają.. ujadają.. kwiczą.. dzień i noc uprawiają prostacką propagandę.. a to wszystko jakoby w imieniu całego narodu.. choć ponad 80 procent nigdy nie głosowało na ten antypolski twór.. Co to k…a wszystko ma być tego nie wiem.. ale takiego burdelu nie ma na całej kuli ziemskiej!” – napisał Zdzisław Rodzik.

Ostro, zdecydowanie ale wyjątkowo trafnie!

Poprzedni artykułPisowska policja chce ścigać za baner na Giewoncie. Wcześniej wisiał tam baner Dudy
Następny artykułRozłam w PiS blisko. Radny popiera strajk kobiet