Jak TVPiS losuje urojonego wroga władzy, którego danego dnia zaatakuje? Jeden z internautów stworzył program do losowania, który może przypominać to, co dzieje się w siedzenie propagandowej machiny PiS. I chociaż sam program jest śmieszny, to cała sprawa zupełnie nie.

TVPiS działa bowiem według określonego schematu, który polega na tym, że codziennie rzeczywiście wskazywani są wrogowie władzy. Atakowani, opluwani, bezczelną propagandą, kłamstwem, manipulacją. Wystarczy przypomnieć dziesiątki jeśli nie setki ataków TVP na świętej pamięci Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska.

Reklamy

Wrogowie są potrzebni władzy dla tworzenia wrażenia, że za wszystko co złe w Polsce odpowiadają jakieś wrogie siły a władza próbuje z nimi walczyć. Tymczasem za wszystko co w Polsce się odbywa odpowiada personalnie Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro i Jarosław Gowin, którzy są liderami koalicji nazywanej dla niepoznaki zjednoczoną prawicą. Zjednoczenie jest tam przy korycie a program wygląda na narodowy socjalizm, najgorsze co się mogło Polsce przytrafić.

Maszynka do losowania TVPiS została uwieczniona na poniższym filmie:

Poprzedni artykułZdrowie psychiczne Polaków w ruinie. Skutki fatalnych decyzji rządu odczuwamy wszyscy!
Następny artykułW Święto Niepodległości ludzie związani z PiS aresztowali opozycję 41 lat temu!