Partie opozycyjne powinny otwarcie zadeklarować gotowość do przejęcia władzy w Polsce, rozliczenia PiS oraz zastosowania abolicji wobec członków PiS, którzy zdecydują się przystąpić do budowy Rządu Ocalenia Narodowego. To nie czas ani na kłótnie ani na zajmowanie się polityką. Potrzeba pilnie fachowców od epidemii, edukacji, gospodarki i finansów aby zastąpić skompromitowanych ministrów PiS, Solidarnej Polski oraz Porozumienia.

Czas Jarosława Kaczyńskiego, Zbigniewa Ziobro oraz Jarosława Gowina już się skończył. Ten tercet dobitnie udowodnił, że „zjednoczona” prawica nie ma racji bytu w czasach kryzysu. Politycy tych partii bawią się w zakulisowe rozgrywki i gabinetowe układanki a Polska na naszych oczach umiera.

Reklamy

Tak dalej być nie może!

Albo teraz, zaraz, obniżymy podatki, rozruszamy gospodarkę, zaczniemy stosować spójne i szybkie środki walki z koronawirusem albo za chwilę staniemy oko w oko z gigantycznym bezrobociem i potężnym konfliktem społecznym. Nie ma już czasu na czekanie i zastanawianie się nad tym czy innym wariantem.

Rząd fachowców, rząd ocalenia narodowego – to konieczność dziejowa!

źródło: Facebook

Poprzedni artykułApelujący o rozmowy premier Morawiecki i strzelanie policji do Polaków
Następny artykułW oficjalnych rządowych badaniach ach 61% Polaków nie ufa Kaczyńskiemu