Nowe wyzwanie Jacka Sasina. Tym razem sportowe

Fot. YT
Fot. YT

Człowiek-usterka Prawa i Sprawiedliwości, Jacek Sasin, odpowiedzialny za przygotowanie wyborów korespondencyjnych, które się ostatecznie nie odbyły, został rzucony przez PiS na nowy odcinek.

Minister aktywów państwowych został mianowany pełnomocnikiem rządu ds. koordynacji działań przygotowawczych do organizacji Igrzysk Europejskich w 2023 r., które mają odbyć się w Krakowie i Małopolsce.

Reklamy

Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. 

– Powrót do normalności będzie wymagać gospodarczych impulsów. Przygotowanie wydarzenia sportowego, które zgromadzi zawodników i kibiców z 50 krajów Europy może być jednym z elementów – stwierdził Sasin na Twitterze.

Nie jest to jedyne zajęcie dzielnego ministra. Sasin kieruje już projektem budowy szpitali tymczasowych dla pacjentów z Covid-19, opracował też tzw. plan Sasina, który ma wyciągnąć polską gospodarkę z kryzysu wywołanego przez koronawirusa.

Naprawdę, tylko ludzie bez serca mogą pracowitemu ministrowi wypominać 70 mln złotych, które zmarnowano na przygotowanie wyborów prezydenckich w maju.

Źródło: Inn: Poland