Szaleństwo Glińskiego. W czasie kryzysu wprowadził nowy, kosztowny program socialny: Celebryta +

Rozdysponowanie lekką ręką prawie 400 mln złotych przez ministra kultury, Piotra Glińskiego, które trafiły do ludzi kultury, zbulwersowało opinię publiczną. Pieniądze nie trafiły bowiem do tych, którzy tego rzeczywiście potrzebują, do teatrów i filharmonii, ale to artystów celebrytów.

Okrągłe sumy, liczone w setkach tysięcy złotych, zgarnęli m.in. takie zespoły jak Golec uOrkiestra, Bajm, Bayer Full, Weekend oraz piosenkarze: Kamil Bednarek, Grzegorz Hyży czy Justyna Steczkowska.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Dobrze, że wszystkie dzieci mają laptopy potrzebne do zdalnej edukacji, nikt nie traci pracy, niepełnosprawni mogą liczyć na wystarczające wsparcie etc. bo inaczej program celebryta+ mógłby społeczeństwo mocno zdenerwować – skomentował cały skandal Jacek Prusinowski, dziennikarz Radia +.