Kinga Duda i huczna impreza

Reklamy

Pandemia w Polsce nie zwalnia tempa. Większość z nas rozumie, że zakaz zgromadzeń, noszenie maseczek, dezynfekcja rąk i inne zmiany, które wymógł koronawirus, szybko nie znikną. Oczywiście smutno jest nie móc spędzić z bliskimi np. swoich urodzin. Nie przejęła się tym jednak Kinga Duda. „Pierwsza córka” obchodzi swoje święto 21 listopada i właśnie wypłynęło nagranie, z którego wynika, że wyprawiła z tej okazji przyjęcie. Informację potwierdził dziadek Kingi, Jan Duda.

Na Instagramie Vogule Poland zobaczyłyśmy nagranie które sugeruje, że Kinga Duda pomimo utrzymującej się na wysokim poziomie ilości zachorowań w Polsce, postanowiła wyprawić swoje 25. urodziny. Na wideo widać, że zebranych osób jest sporo. Pojawiały się jednak pytania, czy to nagranie na pewno jest z tego roku. Wątpliwości rozwiał ojciec prezydenta.

Dziadek Kingi Dudy, Jan Duda, miał potwierdzić, że impreza odbyła się 15 listopada. „25 urodziny to ważna data dla młodego człowieka… Ćwierćwiecze, najpiękniejsze urodziny, wczoraj telefonicznie złożyłem jej życzenia” – powiedział portalowi Jan Duda.

Źródło: ofeminin.pl

Poprzedni artykułKolejny dzień pandemii. Dziś zakażonych 19 152 osoby
Następny artykuł[PILNE] Roman Giertych może pracować jako adwokat