Pseudo izba próbuje odebrać sędziemu nieprzychylnemu władzy immunitet. Premier opowiada w Sejmie kłamstwa żywcem przejęte z propagandy w sprawie Brexitu. Wicepremier do spraw bezpieczeństwa spowodował, że na ulicach sytuacja jest najbardziej napięta od kilkudziesięciu lat. Policja nie jest w stanie zapanować nad marszem nacjonalistów a blokuje i prowokuje kobiety. To chory kraj. I kraj na niby.

Rząd udaje, że rządzi, Sejm udaje że uchwala uchwały, premier udaje, że o czymś decyduje a koalicja rządowa pada pod wpływem ruchów jednego posła. Służba zdrowia nie ma pieniędzy, pieniądze dostają za to pisowskie tuzy propagandy z TVPiS.

Reklamy

Ludzie mają dość życia w kraju na niby. Gdyby nie pandemia, masowo by wyjeżdżali. Gdyby nie ograniczenia w poruszaniu by, miliony zaczęłyby głosować nogami. W państwie Kaczyńskiego nie da się żyć. Bo to życie też jest na niby.

Wysokie podatki, wszechwładza urzędników, beznadziejne prawo, najwyższe ceny w Europie i niskie zarobki. To wszystko działa już tylko siłą rozpędu. Potrzeba odpowiedzialności, potrzeba prawdy, potrzeba oczyszczenia Polski z kłamców. PiS tego nie zrobi.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułNerwy Elżbiety Witek. Głos jej się trząsł. FILM
Następny artykułOblężenie siedziby TVPiS w centrum Warszawy. Nerwowo w PiS