Metalowe pałki, zamaskowane, pałające nienawiścią twarze z pustymi oczami i atak na spokojnie protestujących ludzi oraz dziennikarzy staną się na zawsze obrazami związanymi z Jarosławem Kaczyńskim. Ta władza nie ma już w Polsce żadnej przyszłości.

Władza nie miała żadnego interesu faktycznego do wysyłania tysięcy policjantów przeciwko protestującym. Nie było powodu do obaw, protesty zawsze przebiegają spokojnie. Ale tym razem PiS przełamał granicę skurwysyństwa i na kobiety wysłał ludzi, którzy wyglądali jak bandyci, ubrani byle jak, zamaskowani, z metalowymi teleskopowymi pałkami, z oczami nabiegłymi krwią, z obłędem na twarzach atakowali jakby byli kibolami na dopingu.

Reklamy

Na wielu zdjęciach widać zresztą taki charakterystyczny, wyprany z emocji wyraz twarzy, jakby faszerowano tych ludzi jakimiś narkotykami, co powinna zbadać w przyszłości niezależna komisja. Wszystko wyglądało na zamierzoną, zaplanowaną i wyliczoną eskalację przemocy.

Napadnięto nie tylko na kobiety, ale też na dziennikarzy. W ten sposób Polska stała się już nie Białorusią a putinowską Rosją a Kaczyński stał się faktycznym dyktatorem, który boi się upadku swojej obrzydliwej władzy. Wicepremier do spraw bezpieczeństwa popełnił poważny i chyba jeden z ostatnich błędów w swojej karierze.

Metalowa pałka i gaz nie przestraszą milionów Polek i Polaków. Na ulice wyjdą teraz nawet ci, którzy do tej pory siedzieli spokojnie w domu. Żaden mieszkaniec naszego kraju nie będzie przyglądał się jak ludzie zachowujący się jak bandyci katują kobiety. Nie ma nikogo, kogo nie porusza widok teleskopowej pały wzniesionej nad głową kobiet.

Nie ma zgody i nie będzie zgody na takie rozkazy z politycznego imperium zła na Nowogrodzkiej. Imperator musi upaść.

Ci policjanci (o ile nie byli to jacyś przebierańcy z bojówek Kaczyńskiego), którzy uczestniczyli w całej akcji stali się dzisiaj bijącym sercem PiS. I nie zostanie im to zapomniane.

 

Poprzedni artykułNieudana prowokacja TVPiS. „Dziennikarka” chciała napaść na siedzibę Strajku Kobiet?
Następny artykułOszukali wszystkich wyborców: Morawiecki obnażył prawdziwy cel PiS, to Polexit.