637 osób umarło, bo PiS woli walczyć z narodem, niż z koronawirusem – napisał jeden z internautów. To podsumowanie tego, co dzieje się od momentu gdy w Polsce pojawiła się pandemia koronawirusa. PiS nie zajmuje się ani edukacją, ani służbą zdrowia ani uzdrowieniem gospodarki. Zamiast tego Kaczyński i jego przyboczni siedzą pozamykani w gabinetach i knują.

Dlaczego to robią?

Reklamy

Bo Kaczyński nie umie nic innego. Knucie oraz intrygi zamiast rzetelnej pracy, promowanie miernot, spanie do południa i rozpamiętywanie krzywd, zemsta. Taki człowiek nie zbuduje nic, zniszczy wszystko.

Polki i Polacy mają po prostu pecha. Zamiast budowy nowoczesnego państwa, w którym zarobki są coraz wyższe i jest coraz więcej możliwości rozwoju, Kaczyński zafundował nam komunę bis, w której liczą się głównie podmioty państwowe a każdy kto nie lubi władzy ma być zgnojony.

Zamiast nadzieji prezes PiS funduje Polakom kolejne zachęty do emigracji a jedyna rzecz, która powstrzymuje falę wyjazdów do epidemia. Jeszcze trochę takich rządów i naszego kraju nie będzie.

 

Poprzedni artykułPosłowie opozycji do Kaczyńskiego: “Będziesz siedział!”
Następny artykułPolicja masowo umarza sprawy, bo funkcjonariusze wysyłani są na ulicę