PiS zabierze nam Boże Narodzenie? Wszystko na to wskazuje

Co prawda do Świąt pozostało nam jeszcze trochę czasu, ale najwyraźniej rząd PiS przygotowuje się do tego, by zniszczyć tegoroczne Boże Narodzenie.

Oczywiście oficjalnie wszelkie związane ze Świętami ograniczenia będą „zalecane” ze względu na walkę z epidemią koronawirusa. Faktycznie jednak będzie to kolejna próba ukrycia nieudolności rządu w walce z chorobą.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Nawet jeśli liczba zachorowań wkrótce się zmniejszy, zniesienie obostrzeń byłoby przedwczesne. Niestety te święta Bożego Narodzenia będą przypominały tegoroczną Wielkanoc, którą świętowaliśmy w gronie najbliższych – powiedział dziś minister Niedzielski w rozmowie z „Super Ekspresem”.

– Jako minister zdrowia, który odpowiada za zabezpieczenie zdrowia Polaków, będę rekomendował, abyśmy spędzili święta w domach z najbliższą rodziną, ale bez dalszych znajomych – dodał Niedzielski.