Apel znanego blogera do pacjentów: dokumentujcie jak wygląda służba zdrowia przez rządy PiS

Czas zarazy PiS.

Znany bloger Diabeł Stocton napisał apel do pacjentów polskich szpitali.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Trzeba przestać słuchać kłamstw i propagandy sukcesu, rządzących Polską złodziei.

Trzeba ubrać w słowa prawdziwe zagrożenie, bo wskaźnikiem tragedii polskiej służby zdrowia, nie jest wcale 14 tys. zgonów- ofiar COVID-19.

Trzeba uświadomić ludziom, że zgony związane bezpośrednio z koronawirusem to 30% wszystkich zgonów, reszta to zgony pośrednio z tym związane, ale nie ujmowane w statystykach pandemii.

To pacjenci z innymi chorobami wieńcowymi, onkologicznymi, chorych na cukrzycę, których nie ma kto leczyć, gdzie leczyć i za co leczyć.

Tych zgonów jest 2 razy więcej niż w latach sprzed pandemii!

W innych krajach Europy i Świata tego nie odnotowano. Prośba do pacjentów, wesprzyjcie lekarzy i pielęgniarki, bo rząd ich nie słucha, lekceważy ich głos i apele.

Tak samo jak w lutym lekceważył ostrzeżenia naukowców, epidemiologów i mądrych ludzi jak Hania Lis.

Róbcie zdjęcia, nagrywajcie filmy, korzystajcie z dyktafonów!

Pokażcie nam od wewnątrz jak wygląda rzeczywistość polskich szpitali, praca przemęczonych lekarzy, wyczerpanych pielęgniarek i personelu medycznego.

Diabeł Stockton

żródło: Twitter