Samozaoranie Karnowskich: okładka i tematyka wSieci uderza ostro w Kaczyńskiego!

Ależ pechowo trafili Karnowscy z okładką swojego magazynu. Widzimy na niej maltretowaną kobietę, wleczoną przez dwóch funkcjonariuszy reżimu. Skojarzenia ze Strajkiem Kobiet, pałowanych i gazowanych przez policjantów, aż zbyt dosłowne. Karnowscy zapewne wiele by dali, by cofnąć druk… ale się nie da.

Według plotek, które docierają z okolic Nowogródzkiej, w PiS zapanowała wściekłość. Nie tylko z powodu okładki, ale też tekstów. “W grudniu będziemy obchodzić 50. rocznicę tragedii z 1970 r., kiedy to władze komunistyczne (ekipa Gomułki) podjęły decyzję, by po raz kolejny strzelać do robotników. Nastąpiła w niedługim odstępie czasu kolejna kompromitacja reżymu […] Ówczesne zbrodnie reżymu są dziś oceniane jako ujawnienie słabości systemu, który miał trwać wiecznie jako rzekomo spełniający wszystkie zachcianki ludzkie, a stał się reżymem podtrzymywanym przez przegranych cywilizacyjnie ludzi. Nie ludzi potępiamy a ideologię, która ich zniewoliła i zdegenerowała, wręcz pchnęła do zbrodni. Podobnie dziś, to „nie ludzie a ideologia”. Prowadzi ich do podobnego dna” – napisał… Jan Żaryn.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zaorane.

https://www.facebook.com/jarek.kubicki/posts/10221701935489455

źródło: Facebook