Kiedy patrzyłem w tym tygodniu na Jarosława Kaczyńskiego, jak siedzi w ławach poselskich, to miałem wrażenie, że to taki stary, zgryźliwy tetryk. Ale kiedy od czasu do czasu wychodzi na mównicę sejmową i to jeszcze bez maseczki, to widzę obłąkanego człowieka, którego wypuścili z Tworek. I ów obłąkany Jarosław Kaczyński znalazł w ostatnim czasie innego obłąkanego kolegę – Zbigniewa Ziobro – powiedział Krzysztof Hetman w wywiadzie dla Onetu.

Obłąkany Jarosław Kaczyński nawołuje do wojny domowej. A obłąkany Zbigniew Ziobro nawołuje do wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej. Tych dwóch fanatyków pcha Polskę w jakieś odmęty absurdu.

Reklamy

I w tym wszystkim zastanawiam się, co tam robi Jarosław Gowin. W wielu kwestiach nie zgadzam się z nim, ale uważam go za rozsądnego i racjonalnego polityka. Zastanawiam się, o czym on z nimi rozmawia. Jaką ma dziś wspólnotę wartości z tymi dwoma obłąkanymi ludźmi? Co go tam trzyma? Na prawdę dziwię się co on robi z tymi podpalaczami Polski – dodał Hetman.

źródło: Onet.pl

 

Poprzedni artykułKomentator zawodów w Wiśle drwi z Morawieckiego. WIDEO
Następny artykułMożna protestować, nie trzeba podawać danych osobowych! Sądy miażdżą propagandę pisowskich funkcjonariuszy reżimu.