Szef Związku Przedsiębiorców i Pracodawców: Działań PiS nie można oceniać tylko na podstawie oczekiwań biznesu

fot. Facebook/ZPP

Fałszywy obrońca.

Cezary Kaźmierczak, szef Związku Przedsiębiorców i Pracodawców obiecywał bronić polskiego biznesu. Jak się okazuje woli bronić rząd swoich kolegów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W wywiadzie dla wspierającego rząd PiS tygodnik „Do Rzeczy” Kaźmierczak chwalił premiera Mateusza Morawieckiego i twierdził, że działań PiS nie można oceniać… tylko na podstawie oczekiwań przedsiębiorców.

– Oceniać to należy nie tylko na podstawie oczekiwań biznesu, ale na tle tego, co jest w Europie. Nasz rząd jawi się na tle innych jako ten bardziej liberalny. Jednocześnie nie jest to wszystko puszczone na żywioł. Z pierwszej fali wyszliśmy stosunkowo mało poranieni – oceniał działania PiS w czasie pandemii wymierzone w przedsiębiorców.

Z kolei „mapę drogową” PiS ws. znoszenia obostrzeń Kaźmierczak nazwał „przełomem kopernikańskim”.

Przypomnijmy, że niedawno Kaźmierczak stwierdził, że Polacy powinni płacić rządowi więcej, a wiceministrom „w szczególności”.

Źródło: Do Rzeczy